Najnovšie články

BEH OKOLO RYBNÍKA
6.9.2015 nedeľa
začiatok o 14:00 hodine na belianskom rybníku

program: – súťaže pre deti /streľba zo vzduchovky, beh, trampolína, kone…/
– večer vatra s opekačkou

Pozvánka na posviacku kríža

kriz

„Spas ľud svoj, Pane – a požehnaj svoje dedičstvo. – daruj svätej Cirkvi víťazstvo nad nepriateľmi – a svoj ľud ochraňuj svätým Krížom.“
Tropár svätému krížu

Gréckokatolícka cirkev farnosť Ihľany Vás pozýva na POSVIACKU KRÍŽA pred chrámom v Spišskej Belej, ktorá sa uskutoční 20.09.2015 po svätej liturgií 10:00. Tešíme sa na Vás!

Posviacka kríža (Plagát v PDF)

https://www.facebook.com/events/917841638283623/ (Svoju účasť môžete potvrdiť aj na facebooku)

Webstránka v novom šate

Sláva Isusu Christu,

Na stránke som urobil mierne úpravy, ktoré boli nutné kvôli novinkám v tvorbe webstránok, pridal som na túto stránku nový vzhľad ktorý ujednotil podstránky (miništrantov, birmovancov) a taktiež poskytol mobilnú verziu stránky. Obsah stránky ostáva ale podstránky už neobsahujú bočný panel ktorý je dobrý len tak na úvodnej stránke, na ostatných mi už prišiel rušivý. Ak by ste mali nápad ako stránku vylepšiť, tak mi to kedykoľvek adresujte na miskovicon@gmail.com, takisto ak nejaké spoločenstvo chce podobnú webstránku ako Miništranti alebo Birmovanci nech ma kontaktuje a spoločne niečo vytvoríme.

Ďakujem za pochopenie a prajem požehnaný deň a prosím Vás o modlitby za mňa, moje povolanie, rodinu a nasledujúci pastoračný ročník.

ICXC_NIKA.svg

S pozdravom Ondrej Miškovič, gréckokatolícky bohoslovec

administrácia stránky
Stránku vytvoril Ondrej Miškovič, ml.