Farská púť do kostola zasväteného sv. Martinovi v Trstenej

V jubilejnom roku sv. Martina v spolupráci s organizáciou Slovenský Orol zastúpenou miestnou organizáciou Samson a v spolupráci s FACE klubom Vás pozývame na ďalšiu farskú púť do kostola zasväteného sv. Martinovi v Trstenej.

Púť sa uskutoční v sobotu 10.6.2017.

Zraz cyklopútnikov na farskom dvore o 5.15h.

Odchod autobusom o 13.00h z autobusovej zastávky. Do autobusu si môžete zakúpiť lístok v sákristii vo farskom kostole (Platiť sa bude reálna cena v autobuse).

Záujemcovia o cyklopúť sa nahláste u pána farára Petra Petreka do stredy 7.6. Sv. omša v Trstenej bude o 18.15h. Púť bude súčasťou európskeho projektu „Europa pre občanov“, ktorý má svoj bohatý program v Trstenej od piatku 9.6.

Púť bude súčasťou europského projektu „Europa pre občanov“, ktorý má svoj bohatý program v Trstenej od piatku 9.6. (viac na plagátoch, alebo na webe).  Záujemcovia (mimo autobus, ktorý sa po sv.o. vráti do Sp. Belej), ktorí by chceli v Trstenej zo soboty na nedeľu prespať, nech sa hlásia do stredy 7.6. na farskom úrade, aby sme mohli technicky vybaviť ubytovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *