Prajeme príjemné a pokojné sviatky

Nech vám naplní srdce hlboký pokoj a nekonečná dôvera v Toho, ktorý sa narodil nespoznaný v tichu noci v biede a prešiel všetkým ťažkosťami a utrpením, aby sa stal oporou pre každého z nás a prameňom šťastia a oslobodenia od každého zla.

Nech sa aj ty dnes zrodíš do „nového života s Kristom“ v nekonečnej dôvere v doborotu Otca, ktorý ťa tak miloval, že poslal svojho Syna, aby si nezahynul ale mal večný život s Ním.

Nech vám narodený Pán sveta a vesmíru oblaží vaše skrehnuté srdcia rosou svojej dobroty a lásky, s ktorou zišiel zo slávy nebies do plačlivého údolia zeme, aby kvôli nám zomrel na kríži a tak premohol večnú smrť a nás opäť priviedol domov k svojmu a nášmu Otcovi k večnému a milosrdnému Bohu.

To Vám k sviatkom Vianoc a do nastávajúceho roku prajú a vyprosujú vaši kňazi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »