Naše deti písali list Ježiškovi

Deti z nášho CCVČ sa zapojili aj tento rok do súťaže Slovenskej pošty, a.s. s názvom „Vianočná pošta 2022“. Šikovné a usilovné deti nakreslili obrázok s vianočným motívom, napísali list Ježiškovi a obidve papiere poslali Ježiškovi na adresu „999 99 Ježiško“. Z týchto krásnych detských kresieb z celého Slovenska budú vybraté návrhy na poštovú známku, obálku, pečiatku a prípadne ďalšie sprievodné produkty Slovenskej pošty.

Ježiško nemeškal a rýchlo odpovedal na listy a kresby našich detí. Každé dieťa, ktoré sa zapojilo do súťaže dostalo od Ježiška krásny list. Ježiško napísal deťom, aby sa na Vianoce netešili z hory darčekov, ale skôr, aby porozmýšľali nad tým, či by nebolo vhodné mnohé nepovšimnuté veci, ktoré majú vo svojich detských izbách, darovať chudobnejším deťom. Každému dieťaťu poslal knižôčku s obrázkami na vymaľovanie. V nej je príbeh o vianočnom zázraku, ktorý vďaka deťom vstúpi do rodiny a vylieči dedkovu zranenú dušu. Aj vďaka tejto súťaži sa naše deti hlbšie zamysleli a pripravili na slávenie Vianoc.   

You may also like